Zapisy na Nowy Rok Szkolny
o nas

Witaj na stronie naszej szkoły.

 

Nasza Szkoła istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie oraz  jako Niepubliczna Placówka Oświatowa do ewidencji prowadzonej przez Małopolski Wydział Oświaty w Krakowie.

  • Zapewniamy wysoki poziom nauczania, dostosowany do standardów Unii Europejskiej. Profesjonalną obsługę pod względem metodycznym i organizacyjnym.
  • Uczymy dzieci szkół podstawowych od 5 roku życia, młodzież gimnazjalną, młodzież licealną, dorosłych (bez ograniczeń).
  • Specjalizujemy się w przygotowaniach do matury oraz do egzaminów międzynarodowych: FCE, CAE, CPE. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Bardzo wysoką skuteczność zdawania wyżej wymienionych egzaminów nasi uczniowie zawdzięczają m.in. dodatkowym bezpłatnym konsultacjom, oraz przeprowadzanym egzaminom wewnętrznym w grupach egzaminacyjnych.
  • W naszej szkole każdego ucznia traktujemy indywidualnie.
  • Na naszych kursach kładziemy szczególny nacisk na komunikatywność, która ma na celu rozwinięcie umiejętności swobodnego porozumiewania się. Stosowanie metody komunikatywnej idzie w parze z uczeniem zasad gramatycznych oraz poszerzaniem słownictwa.
  • Łączymy praktyczną naukę języka z poznawaniem kultury krajów.
  • Zaangażowanie za strony lektorów, sprawdzone metody nauczania oraz serdeczna i życzliwa atmosfera powodują, że uczniowie z przyjemnością uczestniczą w zajęciach w naszej Szkole. Mamy nadzieje, że standard naszych usług będzie odpowiadał wymaganiom Państwa, bo to właśnie Wy decydujecie o powodzeniu naszych działań. Rosnąca licznba naszych uczniów oraz ich wyniki i zadowolenie są miarą naszego sukcesu. Większość naszych uczniów poleca nasze kursy innym, a wielu z nich kontynuuje u nas naukę przez lata. To chyba najlepsza gwarancja na wysoki poziom naszych usług.

 

Referencje